Auteur |
Onderwerp  |
|
gerritsen wim
Netherlands
4 berichten |
Geplaatst - 25 nov 2012 : 20:06:06
|
Hallo form, Ik ben bezig met marklin digitaal en wil graag gebruik maken van de koploper is dit mogelijk en wat heb ik nodig.ben nog maar een jaar bezig.want de een zegt dit een ander dat .wie kan mij uitleg geven. dank je wel. wim
w.gerritsen |
|
Wim Ros
Netherlands
6230 Posts |
Geplaatst - 25 nov 2012 : 20:45:33
|
Een goed gevulde bankrekening, veel geduld, veel tijd en in ieder geval geen Central Station 2. Voor de rest kan en mag bijna alles.
Lokdecoders Wisseldecoders Terugmelder. (s88) of iets anders afhankelijk van de gekozen centrale.
Zoals je merkt is je algemene vraag niet eenduidig te beantwoorden. Maar zou zeggen lees de informatie even door die op heel veel forums staat, en waar meerdere keren deze vraag al eens is behandeld.
Mvg Wim.
Alleen de waarheid ligt in het midden
s88SD16-n s88XPressNetLI LocoNet-Interface s88LN xTreme Keerlus |
 |
|
gerritsen wim
Netherlands
4 Posts |
Geplaatst - 25 nov 2012 : 22:00:39
|
dag wim. Ik heb veel tijd ,de bank rek ? Ik heb een central station 60212 De andere benodigheden komen wel. maar dank je wel.
w.gerritsen |
 |
|
phdirk
Netherlands
2604 Posts |
Geplaatst - 26 nov 2012 : 17:24:02
|
Hallo Wim (Gerritsen),
Welkom op het forum. Helaas is Groningen wat ver weg (van Dordrecht), anders zou je eens aan kunnen komen. Naast wat Wim (Ros) gezegd heeft zou ik willen adviseren eerst eenvoudig te beginnen met een ovaaltje met inhaalspoor of de Aelderbaan van Chris Burger. Die is te downloaden van de site van Paul. Als je dat met Koploper goed werkend hebt, gaat de rest ook lukken. In ieder geval succes en met vragen kun je altijd op dit forum terecht.
Met beste groeten Dirk HO=TC |
 |
|
gerritsen wim
Netherlands
4 Posts |
Geplaatst - 26 nov 2012 : 19:06:05
|
dag dirk.
Hartelijke dank . Ook hier kan ik verder mee. Ja de tijd kan ik hier wel kwijd. Een leuk form is dit.
groeten wim.
w.gerritsen |
 |
|
teppp01
Netherlands
87 Posts |
Geplaatst - 26 nov 2012 : 23:19:55
|
hallo Wim,
Veendam is niet zover dan Dordrecht dus bij mij kijken lijkt mij wel een optie.
laat maar weten of je hier de behoefte toe voelt. ik pretedeer niet dat ik een expert ben maar heb redelijk wat ervaring. mvg
Piet Tepper
Rij sinds 8 jaar met Koploper, Intellibox en Trix Express met OC32 en dec63 |
 |
|
willem22
Netherlands
97 Posts |
Geplaatst - 27 nov 2012 : 00:21:44
|
Beste Wim ,kom maar eens langs op een donderdag op onze clubavond ,MSG Dordrecht.
3Rail baan en automatisering in aanbouw aanwezig.
Alle kennis aanwezig.
http://www.freewebs.com/modelspoorgroep/index.htm
Vraag maar naar willem of Leo.
willem.
PS;Helaas iets te snel gelezen maar Dirk woont in Dordrecht , dit heeft geen zin je woonplaats is Groningen lees ik.
|
Bewerkt door willem22 op 27 nov 2012 16:57:12 |
 |
|
gerritsen wim
Netherlands
4 Posts |
Geplaatst - 19 dec 2012 : 21:59:30
|
Hoi Piet. Dit aanbod hou ik zeker open. Wil graag in het nieuwe jaar bij je langs komen. Ik bel je voor een afspraak.
PS Ik wens U allen hele fijne feestdagen, en een goed nieuw jaar.
quote: Oorspronkelijk geplaatst door teppp01
hallo Wim,
Veendam is niet zover dan Dordrecht dus bij mij kijken lijkt mij wel een optie.
laat maar weten of je hier de behoefte toe voelt. ik pretedeer niet dat ik een expert ben maar heb redelijk wat ervaring. mvg
Piet Tepper
Rij sinds 8 jaar met Koploper, Intellibox en Trix Express met OC32 en dec63
w.gerritsen |
 |
|
|
Onderwerp  |
|