Print deze pagina | Sluit het venster

logische acties

Geprint door: Koploperforum Digitale Treinbesturing
Webadres onderwerp: https://www.koploperforum.nl/topic.asp?TOPIC_ID=7333
Geprint op: 07 okt 2025

Onderwerp:


Auteur onderwerp: janspoor
Onderwerp: logische acties
Geplaatst op: 06 okt 2025 16:56:32
Bericht:

In het verleden heb ik al eens een vraag over logische acties gesteld en toen kreeg ik o.a. deel V van de cursus voor gevorderden als Powerpoint presentatie toegestuurd. Als ik dat allemaal zo lees, komt het heel logisch over, maar de praktijk is toch lastiger dan ik dacht.
In bijgaand baanoverzicht gaat het mij om het volgende: ik wil graag dat een trein, die vertrekt uit blok 4 of uit blok 6, beide naar blok 7, daarna naar een van de blokken 9-10-11-12 rijdt en niet naar blok 18 (keerlus 1). Pas als de blokken 9-10-11-12 alle vier bezet zijn, mag een trein naar de keerlus in blok 18.
In het baanoverzicht kun je zien dat ik al een en ander heb geprobeerd, maar ik kom niet verder. Alle tips zijn welkom. Alvast bedankt voor het meedenken. Groet, Jan

Download Attachment: blokken-135.zip
91,62 KB

*Zo ge't moakt, zo hedde't!*

Reacties:


Reageer op auteur: Wim Romijn
Gereageerd: 06 okt 2025 18:26:49
Bericht:

De log.actie blok 9 of 10 of 11 of 12 gebruiken in een variabele route die verbied om te rijden naar blok 18.

Dan kan er pas gereden worden naar blok 18 als 9 t/m 12 bezet zijn.


Mvtgr,

Wim Romijn.
N - YaMoRc YD7001 - loconet


Koploperforum Digitale Treinbesturing : https://www.koploperforum.nl/

© EKweb 2006

Sluit venster