Print deze pagina | Sluit het venster

Graag advies

Geprint door: Koploperforum Digitale Treinbesturing
Webadres onderwerp: https://www.koploperforum.nl/topic.asp?TOPIC_ID=7308
Geprint op: 04 jul 2025

Onderwerp:


Auteur onderwerp: RaymondW
Onderwerp: Graag advies
Geplaatst op: 03 jul 2025 16:49:28
Bericht:

Hallo experts en andere meer van Koploper wetende gebruikers,

Sinds een tijdje dus bezig met Koploper en net even een half uurtje 3 treinen op de automatische piloot wat variabele routes laten rijden. Dat ging zonder problemen wonderwel goed. Hebben al die uren Youtube kijken en handleidingen lezen toch nut gehad.

Graag dus advies of ik iets beter of anders kan doen. Dat zal ongetwijfeld wel zo zijn dus als iemand naar mijn baan kan en wil kijken dan zie ik vanzelf wel de op en aanmerkingen verschijnen.

Groet,
Raymond

Hier stond een link naar een bestand wat niet goed was.

ps. Er staat nog geen enkel sein op m'n baan. Die komen er wel, ooit.

Reacties:


Reageer op auteur: Bonaza
Gereageerd: 03 jul 2025 20:24:13
Bericht:

Beste Raymond,

Waar is jouw baanoverzicht in je database gebleven ? Dit is een venster dat je normaal niet kan sluiten. Mogelijk een fout in de database die je geplaatst hebt.

grts

Marcel


Reageer op auteur: RaymondW
Gereageerd: 03 jul 2025 22:17:58
Bericht:

quote:
Oorspronkelijk geplaatst door Bonaza

Beste Raymond,

Waar is jouw baanoverzicht in je database gebleven ? Dit is een venster dat je normaal niet kan sluiten. Mogelijk een fout in de database die je geplaatst hebt.

grts

Marcel



uhhhh.... Die staat bij mij los van het hoofdscherm, dat zal waarschijnlijk de reden zijn dat het niiet te zien is. Ik heb aan de laptop een 2de scherm hangen en daar staat ie op. Inmiddels een nieuw backup gemaakt waar het overzicht wel in te zien is, hoop ik.

Download Attachment: Zolderbaan_20250703_221404.zip
12,32 KB

Deze moet dan wel volledig zijn.

Groet,
Raymond


Koploperforum Digitale Treinbesturing : https://www.koploperforum.nl/

© EKweb 2006

Sluit venster