Hoe moet het nu verder Geprint door: Koploperforum Digitale Treinbesturing Onderwerp: Auteur onderwerp: Bonaza
Onderwerp: Hoe moet het nu verder Nog steeds in diepe rouw voor het verlies van Paul. De enige manier om dit te verwerken is toch vooruit te kijken. Het leven gaat voort tegen een hoog tempo. Samen met mij stellen een paar duizende treinliefhebbers toch de vraag hoe het nu verder moet met hun geliefkoosde programma. We kunnen nog jaren verder met het programma zoals het nu is. Maar uiteindelijk zal het dan toch eindigen met de woorden van Paul:
Reacties:
Reageer op auteur: Wim Ros In mijn ogen zijn er voldoende alternatieven, die moderner zijn dan het gedateerde Koploper. Wil je dit up to date maken, zal er een groot deel pvernieuw geschreven moeten worden. Iets wat Paul al had gezien, en tegen op zag te doen. Gewoon blijven gebruiken zoals het nu is, kun je er nog jaren mee vooruit is mijn mening.
Reageer op auteur: Bonaza Inderdaad Wim en onze eigen leeftijd in overweging genomen, zal het voor ons zijn tijd nog wel uit doen. Voor de problemen is er nog steeds het forum. Koploperforum Digitale Treinbesturing : https://www.koploperforum.nl/ © EKweb 2006 |