Print deze pagina | Sluit het venster

Driewegwissels

Geprint door: Koploperforum Digitale Treinbesturing
Webadres onderwerp: https://www.koploperforum.nl/topic.asp?TOPIC_ID=3371
Geprint op: 10 jun 2026

Onderwerp:


Auteur onderwerp: berttrein
Onderwerp: Driewegwissels
Geplaatst op: 22 mei 2011 14:10:44
Bericht:

Hallo,

In mijn baan heb ik 4 driewegwissels opgenomen. Bij het baanontwerp heb ik deze als twee aparte wissels opgenomen. Wisselaandrijving 5 en 6 zorgen bv dus voor de aandrijving van de driewegwissel. Bij het automatisch rijden klopt op deze wijze de schakeling niet en krijg je spooktreinen.
Kan ik dit in koploper nu nog veranderen in driewegwissels zonder het baanontwerp weer aan te passen of moet ik echt de optie driewegwissels gebruiken?

Dank voor jullie reacties!
Groeten Bert

Reacties:


Reageer op auteur: Wim Ros
Gereageerd: 22 mei 2011 14:25:53
Bericht:

Bert, ik zou dan de optie voor de driewegwissel maar gebruiken, die heeft Paul er niet voor niets ingemaakt, en zoveel werk is dat nu ook weer niet. Maar met 2 gewone wissel moet het natuurlijk ook lukken, je hoeft er alleen maar voor te zorgen dat de stand op je scherm overeenkomt met de stan op de baan, zoals dat voor alle wissel het geval is.

Mvg
Wim.

Alleen de waarheid ligt in het midden

s88SD16-n s88XPressNetLI LocoNet-Interface s88LN xTreme Keerlus


Reageer op auteur: berttrein
Gereageerd: 22 mei 2011 15:19:29
Bericht:

Hallo Wim,

Ik heb je raad opgevolgd. Was eenvoudiger dan ik had gedacht. Ik kan weer vooruit! dank en groet,Bert


Koploperforum Digitale Treinbesturing : https://www.koploperforum.nl/

© EKweb 2006

Sluit venster